Animasyon Filmleri izle (2017)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
580 Görüntülenme

Animasyon Filmi İzle

Troller (film)

Troller 2016 full hd izle, Troller filmi, Troller fragman, Troller full izle, Troller izle türkçe dublaj, Troller oyuncak, Troller türkçe dublaj, Troller türkçe izle. Trolls 2016.

Troller

Bu, etiketlendirilenden daha iyi bir film. En azından bir yetişkin olmasına rağmen, özellikle erkek ve bir bekar olmaktan hoşlandım. Başka kimselerden daha küçük bir çocuk filmine benziyor. Çünkü film ünlü bebeklere dayanıyordu. Genellikle film gelir ve ardından bebeklerini piyasalara sürer. Fakat bu film ters bir konsepte ve kabul edilebilirliğe sahiptir. Evet, Disney’in veya Pixar’ın animasyonları kadar iyi değildi, ancak DreamWorks animasyonu daima bu ikisinin arkasında duruyor ve üçüncü en iyi film olarak kabul ediliyordu ve bu sınırın altında filmi beklemeliydiniz.

TROLLER İZLE

En iyi animasyon filmleri

En iyi animasyon filmleri izle. Aşağıdaki grafik, en yüksek hasılat yapan animasyon filmleri listelemektedir. Rakamlar Birleşik Devletler doları (ABD Doları) cinsinden verilir. 20. yüzyılda serbest bırakılan birçok film, enflasyona göre düzeltilmemiş olan bu listede yer almıyor. En iyi 50 filmin% 88’i 2000’den sonra serbest bırakıldı. 2016, altı filmle listede en fazla temsil edilen yıl. Çılgınca Me, Nemo Bulma, Ejderhanın Nasıl Eğleneceği, Kung Fu Panda, Canavarlar, A.Ş., Rio ve Shrek franchising’lerinin yanı sıra Cars and Madagascar serisinin ana filmleri de en üstteki 50 en yüksek seviyededir. -İngilizce animasyon filmleri. Oyuncak Hikayesi ve Buz Devri imtiyaz sahipleri belirgin bir şekilde yer alırken, Shrek beş fotoğraftan oluşan, en çok temsil edilen seridir. DreamWorks Animation ve Pixar, her biri listede 14 film bulunan en fazla temsil edilen stüdyolar.

En İyi Animasyon Filmleri

Bu listedeki en iyi 12 film, tüm zamanların en çok satan ilk 50 filmi arasında yer alıyor. Frozen şu anda Minions, Toy Story 3, Zootopia ve Finding Dory’nin arkasında en yüksek hasılat yapan animasyon filmi. Beşi de dünya çapında 1 milyar doları aşan bir hasılat elde etti. Enflasyona göre ayarlandığında Kar Beyazlığı ve Yedi Cüceler düzeltilmiş brüt 1,819 milyar dolar ile grafiğin en üstünde yer alacaktı. [3]

Bu listede yer alan filmlerin hepsinin 1993 yılından bu yana tiyatro oyunu (yeniden yayınlananlar da dahil) yapıldı. O zamandan beri oynamayan filmler, bilet fiyat enflasyonu, nüfus büyüklüğü ve bilet satın alma eğilimleri dikkate alınmadığı için listede yer almıyor.

Animasyon filmleri 2017

1- Despicable Me 3
2- The LEGO Batman Movie
3- Cars 3
4- Captain Underpants: The First Epic Movie
5- Monster Trucks
6- The Red Turtle
7- The Croods 2
8- Coco
9- The LEGO Ninjago Movie
10- My Little Pony: The Movie

Cars 3- Arabalar 3

Cars 3 izle, Cars 3 1080p izle, Cars full izle, Cars 3 türkçe dublaj izle. Arabalar filmi izle. Arabalar 3 izle. Arabalar 3 full izle. Arabalar 3 türkçe dublaj izle.

Cars 3- Arabalar 3

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?