Enigma Türkçe Dublaj 1080p İzle (2015)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 308 Görüntülenme

Enigma Türkçe Dublaj 1080p İzle (2015)

Enigma filmini türkçe dubaj izleme ve indirme keyfinizi sizlere "4k film izle" kalitesiyle sunuyoruz. Sitemizden enigma filmini full izleyebilir, full hd 1080 enigma indirebilirsiniz. Sitemiz tek link film indirme tek parça film izleme sitesidir. Filmleri türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak bulabilirsiniz.

Filmin konusuna gelecek olursak, Naziler yapay zeka kullanarak yaptıkları enigma sayesinde İngilizler başta olmak üzere tüm dünyaya ağır bir darbe indirmişlerdir. Enigma şifresi kırılamayan büyük bir yapay zeka buluşuydu, ve Almanlar bu sayede savaş için tüm planlamalarını yapıyor, hiç kimsenin haberi olmadan kendi aralarında haberleşebiliyorlardı. Enigmanın kırılması demek Almanlar aleyhine savaşın bitmesiyle aynı anlamı taşıyordu. Savaş çığırından çıkmış nazi Almanya'sı var olan tüm gücüyle saldırıyordu. Ülkeler bu saldırlara dayanmaka çok zorlanıyorlardı ve bunların başında İngiltere geliyordu.

İngiltere de Enigmayı kurmak için bir kurul kuruldu ve tüm ülkedeki en iyi matematikçiler, bilgisayarcılar ve en zeki insanlar çağrıldı. Buraya davet edilenler arasında Alan Turing adından genç bir profesör de vardı. Bu adam alışılagelmişin dışında çok farklı bir zekaya sahiptir. Önceleri garipsensede herkes bu adama alışacaktır. İnsanlık tarihini değiştiren Dünya'nın kırılamaz buluşu sanılan Enigma'nın kırılışını ele alan bu filmi gelin birlikte seyredelim.

Enigmayı bu sayfada türkçe dubaj olarak izleyebilir dilerseniz de üst taraftan altyazı seçeneğini tıklayarak türkçe altyazılı olarak izleyebilir, indirebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?