Zorlu ikili (2013)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7+ IMDB Puanı 38 Görüntülenme

Zorlu ikili (2013)

2 Guns,Zorlu İkili İzlandalı film yönetmeni Baltasar Kormákur'un yönettiği ilk Amerikan yönetmenlik derlemesinde yönettiği 2013 Amerikan eylem komedi filmidir. Film Denzel Washington ve Mark Wahlberg'i canlandırıyor. Boom tarafından 2007'de yayınlanan Steven Grant ve Mateus Santolouco tarafından hazırlanan aynı adı taşıyan bir çizgi roman dizisine dayanıyor! Stüdyolar. Film 2 Ağustos 2013'te Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlandı ve eleştirmenlerin karışık eleştirileriyle karşılandı. Denzel Washington'un 1996'daki Noel komedi filmi The Preacher's Wife'dan bu yana ilk Amerikan komedi filmini işaret ediyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Zorlu İkili Türkçe Dublaj İzle


  Meksika'daki uyuşturucu efendisi Manny "Papi" Greco (Edward James Olmos) ile bir görüşme yapıldıktan sonra suçlu Robert Trench (Denzel Washington) ve Michael Stigman (Mark Wahlberg) ABD Sınır Devriyeni tarafından sorgulanmaktadır. Stigman'a bilinmeyen Trench, gizli bir DEA ajanı ve Jessup'a (Robert John Burke), Greco'dan kokain edinemediğini ve kendisini mahkûm etmek için kanıt olarak kullanabileceğini bildirdi.

  Zorlu İkili 1080p İzle


  Jessup'un emirlerine karşı, Trench gizlice kalmaya karar verir ve Stigman'a Greco'dan Tres Cruces bankasının kasasına saklanmış 3 milyon dolar çalmak için yardım eder; böylece Greco'yu kara para aklama için yargılarlar. Denizaltı SEAL'leri ile gizli gizli bir İstihbarat Uzmanı olan Stigman'ın, komutanı olan LCDR Harold Quince ile bir araya geldiği sırada, Trench, DEA ajanı ve eski sevgilisi Deb Rees (Paula Patton) ile bir buluşma yapıyor. Marsden), Stigman'a açmayı öldürmesini talimatlar ve böylece Donanma, çalınan parayı yetkisiz gizli operasyonları finanse etmek için kullanabilir.

  2 Guns İzle  Soygun sırasında, Açma ve Stigman beklenen $ 3M yerine tonozda 43.125 milyon dolar bulması için şaşırıyor. Soygundan sonra, Stigman Hendek'e ihanet etmek ve para ile kaçmak için Talimatları izliyor, Trench'in kendi sırtını çekmek üzereyken silahını sağa çekmeyi başarıyordu. Trench'i öldürmekten aciz olan Stigman, omzunda Hendek yarası yapar ve sonra Trench'in DEA rozetini görür. Hendek'ten ne düşündüğünden emin değilsin, Hendek'i çölün arkasında bırakır ve parayla ayrılır. Stigman Quince ile tanışır ve neler olduğunu öğrenince, Quince Stigman'ı öldürmeye çalışır. Stigman, öğrenen paranın Corpus Christi'deki bir Donanma üssüne nakledilmesinden sonra kaçar. Bu arada, Earl adında bir adam (Bill Paxton), Tres Cruces banka müdürü hakkında çalınan para hakkında agresif sorgulama yaptı ve ayrıca Trench'in hareketlerini izlerken Trench'in yaralarını muayene eden veteriner hekimi sordu.

  Zorlu İkili Full İzle


  Bununla birlikte, Trench, Stigman'ın evine giderek parayı nereden bulduğunu öğrenmek için gider; yalnızca Stigman'ın keskin nişancının caddenin karşısındaki göreviyle bağlantı kurması için. Quince tarafından gönderilen bir isabet ekibi saldırıya uğradı ancak Trench ve Stigman kaçtı. Hendek olayı anlatmak için Jessup'u ziyaret etti, ancak Earl ve adamları onu bekliyorlardı. Earl Jessup'u öldürür, cinayet için Trench'i çerçeveler ve Trench'in 43 milyon dolarını geri getirmesi halinde temizleneceği konusunda bir anlaşma yapmasını sağlar. Açma ve Stigman Greco'yu kaçırıp Deb'in evindeki garajda sorguya çekti. Earl'un Greco'nun rapor ettiği kara ops operatörü ve çaldıkları paranın CIA'e ait olduğunu öğrenecekler.

  Garaja Ayva'nın önderliğindeki bir diğer vurucu ekip tarafından saldırıya uğradı ve üçlü Greco tarafından yakalandı ve Meksika'daki çiftliğine götürüldü. Onları dövdükten ve Earl'ü ziyaret ettikten sonra Greco çifte parayı 24 saat boyunca Donanma'dan çalacak ve kendisine geri getirecek veya Deb ölür.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?